Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Osijek – Lokomotiva Zagrzeb i Shamrock Rovers – St. Patricks. To dwa typy bukmacherskie do Dubla na środę, 4. dzień listopada.

Wybraliśmy mecze z chorwackiej ekstraklasy oraz irlandzkiej Premier Division. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.41. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Osijek – Lokomotiva Zagrzeb, typ: 1 i powyżej 1.5 gola

Gospodarze są w znakomitej formie. Wygrali w lidze pięć meczów z rzędu i awansowali na trzecie miejsce w tabeli. Patrząc na to, jak Lokomotiva słabo spisuje się na wyjazdach (dwa punkty w czterech meczach), stawiamy na wygraną Osijeka oraz przynajmniej dwie bramki w całym spotkaniu.

Shamrock Rovers – St. Patricks, typ:  1

Shamrock wygrał w lidze sześć meczów z rzędu i pewnie lideruje rozgrywkom w Irlandii. Ich dzisiejszy rywal to ligowy średniak, który na wyjazdach przegrał cztery z ośmiu spotkań. Stawiamy na wygraną drużyny z Dublina, która nie powinna mieć problemu ze zgarnięciem kompletu punktów.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”