Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na środę 19. dzień lutego wybraliśmy z duńskiej Superligi oraz z Ligi Mistrzów. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.84. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Na pierwszej pozycji Dubla stawiamy, że Nordsjaelland pokona u siebie Horsens w zaległym spotkaniu 21. kolejki rozgrywek. Gospodarze zajmują siódme miejsce w tabeli tuż za strefą mistrzowską. Jeśli dziś wygrają awansują na piątą pozycję. Ich rywale plasują się na jedenastej pozycji i w dziesięciu meczach wyjazdowych zdobyli zaledwie dziewięć punktów.

Nordsjaelland wygrał na swoim stadionie pięć z ostatnich sześciu meczów z Horsens i liczymy, że dziś ponownie zgarnie trzy punkty.

 

Na drugiej pozycji stawiamy, że obie drużyny zdobędą przynajmniej jedną bramkę w starciu Atalanty Bergamo z Valencią w Lidze Mistrzów.

Atalanta w każdym meczu fazy grupowej w roli gospodarza strzelała przynajmniej jednego gola. To samo można powiedzieć o występach Valencii na wyjazdach. Dlatego dziś liczymy, że każda z drużyn przynajmniej raz trafi do bramki rywala.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.84.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 31.03.
https://youtu.be/mNRHtxHmy7w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E89 w Apple Podcasty 🎙 #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=cc0b2e3a-e3f7-4776-aa6d-671b0253ae48

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://bit.ly/3dJIF9s #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…