Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na wtorek 28. dzień lipca wybraliśmy z włoskiej Serie A oraz z szwajcarskiej Super League. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.12. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Parma – Atalanta, typ: powyżej 2.5 gola

Atalanta to maszynka do strzelania bramek. W ich meczach pada średnio 3.9 bramki na mecz, a gdy grają na wyjazdach wówczas wskaźnik ten wynosi 3.7 gola na jedno spotkanie. Spodziewamy się, że w starciu z Parmą, która ma spore kłopoty w obronie, linią 2.5 gola zostanie bez problemu pokryta.

FC Zurich – FC Sion, typ: X2

Więcej motywacji w tym starciu mają piłkarze Sionu, który walczą o utrzymanie. Wystarczy, że dziś wygrają i zrównają się punktami z Thun, które zajmuje “bezpiecznie” miejsce w tabeli. Zespół z Zurychu o nic już nie walczy i cztery porażki z rzędu, pokazują, że drużyna jest już myślami na urlopach. Uważamy, że goście powalczą o dobry wynik, dlatego stawiamy X2.

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”