Typy Dobiego : Almeria – Real

Witam, dzisiaj w świecie piłki nie dzieję się zbyt dużo, ale jest parę meczy z najlepszych lig europejskich. Jeden mecz to spotkanie z jednej z dwóch moich ulubionych lig – hiszpańskiej. Dziś postaram się wytypować spotkanie Almerii z Realem. Miejmy nadzieję, że będzie pozytywnie i po raz kolejny się nie zawiedziecie na moich typach i wspólnie wygramy 😉

W tym spotkaniu jak i w większości meczach Realu, faworyt jest wyraźny i jest nim właśnie klub z Madrytu. Almeria niezależnie czy gra u siebie czy na wyjeździe, w całym sezonie ogólnie gra bardzo słabo. Zajmują 17. miejsce w lidze tylko dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu z ostatnich 4 ekip, które również mają po 10 punktów. Strzelili 11 bramek, stracili 20, ostatnie 5 meczów to 4 porażki i remis, to tylko pokazuje w jakiej formie jest zespół Francisco Rodrigueza.

Real to zupełnie inny biegun, pobili rekord Barcelony mają 19 wygranych spotkań pod rząd i dziś szykuje się zwycięstwo nr 20. Wygodnie rozsiedli się na fotelu lidera i ani myślą z niego schodzić. Dwie wpadki na początku sezonu nadrobili 14 wygranymi pod rząd.  Mają najwięcej strzelonych goli w lidze bo aż 51 (!), na 14 meczy, to jest ponad 3,5 na mecz, świetny wynik. Dziś zapewne Cristiano z Karimem, Bale’em i Jamesem postarają się o kolejne spokojne zwycięstwo, przy okazji poprawiając dorobek bramkowy.

Decyduję się na taki typ, bo w obecnej formie Realu, jest on bardzo prawdopodobny, często strzelają bramkę, a często i dwie w pierwszej połowie, kontrolując później mecz na spokojnie, w drugiej połowie dokładając jeszcze jakieś bramki. W ostatnich 10 meczach taki scenariusz miał miejsce aż w 7/10 meczach. Wydaje mi się, że jest on do powtórzenia z Almerią, która gra słabo. W ostatnim meczu z Eibarem dostała „bęcki” aż 5:2, do połowy przegrywając 3:1; skoro Eibar zdołał pokryć taki typ, to tym bardziej wierzę w Królewskich. Wiadomo, że mecz meczowi nie jest równy, ale jest spora szansa, a kurs spadł już z 2.10. Dodam tylko, że ostatni mecz w Almerii piłkarze  Ancelottiego wygrali aż 0:5 prowadząc do przerwy 1:0.

Polecam 😉

[sc:bet365]Almeria – Real Madryt / Godzina 20:45 / Typ : Real wygra obydwie połowy / Kurs 2.00 /