Typy Dobiego: Everton – QPR

Witam, dziś poddaję singiel do gry lekko (może nie do końca lekko, ale nie robić inwestycji z tego typu), że z piłki nie ma dziś sporej oferty to trzeba było troszkę poszperać.

Skupię się jak to ja na lidze angielskiej, a bardziej na dzisiejszym spotkaniu z tejże ligi – meczem pomiędzy drużynami Evertonu i QPR. Obydwóm drużynom w tym roku się nie wiedzie, ale w dużo gorszej pozycji jest zespół z Londynu.
Okupują 18. miejsce w tabeli z 14-oma punktami, jeśli dziś choćby zremisowali wyjdą ze strefy spadkowej, ale wątpię że urwą punkty Evertonowi. Ci zaś, są dopiero (jak na nich) na 13. miejscu, z punktami 18-0ma. Jak to mówią, jest to typowa drużyna swojego boiska, i tu ma lepsze wyniki, choć wyniki 2-3-2, ciężko dobrymi nazwać; aczkolwiek u siebie nie przegrali od 4 meczy, a dwa z nich są wygrane. Widać lekką zwyżkę formy, natomiast remis z Hull nie należał do dobrych wyników.
Everton chcąc się zbliżyć do czołówki, z którą kontakt już stracił takie mecze po prostu musi wygrywać. Pisałem to samo z Hull, no ale taka jest prawda, dziś mają łatwą okazję na 3 pkt., bo jak nazwać mecz z drużyną, która przegrała wszystkie swoje mecze na wyjeździe? W końcu powinna punkty zdobywać, ale raczej nie będzie to dziś. Oprócz tego, że QPR gra tragicznie na wyjazdach to dziś jeszcze zabraknie ich najlepszego strzelca – Austina, który zdobył połowę bramek Londyńczykom; dziś pauzuje za czerwoną kartkę.
The Toffies wyjdą pewnie podobnie jak w ostatnim meczu. Wydaje mi się, że spokojnie są w stanie strzelić bramkę, a dość dziwne by było gdyby dali sobie strzelić słabemu QPR. Ok przyznam, że to jedyna obok Swansea, drużyna, która strzeliła Chelsea na Stamford Bridge w tym sezonie, tyle, że gola zdobył Austin, który jak pisałem dziś nie zagra. W pozostałych meczach Rangersi strzelili tylko Świętym, pozostałe mecze, przegrali do zera. Everton w tym sezonie wygrał tylko z AV do zera, z Młotami 2:1, i kończy się zestawienie zwycięstw w roli gospodarza. Czas tę statystykę podbudować, typ może nie jest super prawdopodobny, ale kurs zachęca więc polecam 😉

Everton – QPR / Godzina 21:00 / Typ : 1 + noBTTS / Kurs : 2,37 / bet365