Typy Ekstraklasa: Bruk-Bet T. vs Legia Warszawa

Typy na mecz 8. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Termalica Bruk-Bet Nieciecza podejmować będzie Legię Warszawa. Gospodarze po 7 kolejkach zajmują 5. miejsce w tabeli, Legia jest dopiero na 11. miejscu.

Piłkarze warszawskiej Legii nie wspominają dobrze ostatniej ligowej potyczki w Niecieczy, kiedy to przegrali z miejscowymi 3:0. Dzisiaj uczestnicy fazy grupowej Ligi Mistrzów będą chcieli zmazać tą wstydliwą dla nich plamę na honorze jaką bez wątpienia była tak wysoka porażka z broniąca się przed spadkiem w zeszłym sezonie drużyna miejscowych. Legii nie będzie jednak dzisiaj łatwo o korzystny rezultat. Mało prawdopodobny (ze względu na urazy) jest występ ostoi obrony Legii, czyli Michała Pazdana oraz Michała Kucharczyka. Ponadto mając w perspektywie mecz z Borussią Dortmund w najbliższą środę, być może trener Hasi będzie chciał oszczędzić kilku najważniejszych graczy, a na pewno nie będzie ich trzymał na boisku przed całe 90 minut.
Polski Mourinho lubi takie mecze i na pewno chciałby, aby jego zespół zaliczył kolejną wygraną z Mistrzem Polski. Na pewno stać jego zespół na co najmniej remis, ponieważ u siebie Termalica gra dobrze w obecnym sezonie. Stawiam, że w obliczu powyższych argumentów gospodarze nie przegrają tego meczu.

Ekstraklasa, godz. 20:30, Bruk-Bet T. vs Legia Warszawa, typ: 1X, kurs: 1.95

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.