Typy Ekstraklasa: Cracovia – Wisła Płock

Typy na mecz 12. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Cracovia podejmować będzie Wisłę Płock.

Po przerwie na mecze reprezentacji Polski w eliminacjach do finałów mistrz świata w Rosji w 2018 r. wracamy do naszej ligowej rzeczywistości. Piłkarze Cracovii w ostatniej kolejce przed przerwą rozgromili u siebie Koronę aż 6:0. Wisła Płock przegrała na własnym boisku z Białą Gwiazdą. Chociaż piłkarze płockiej Wisły odgrażają się, że przyjechali dzisiaj do Krakowa po 3 punkty, to raczej należy się spodziewać, że to Pasy odniosą kolejne ligowe zwycięstwo, a beniaminek Ekstraklasy wróci do Płocka z drugą wyjazdową porażką w tym sezonie.
W zespole Jacka Zielińskiego zaczyna wreszcie wszystko funkcjonować jak należy. W meczu z Koroną Cetnarski zaliczył 3 asysty, Piątek 2 bramki, a Budziński bramkę i asystę. W kolejnych meczach powinno być jeszcze lepiej, ponieważ nowi zawodnicy którzy ostatnio dołączyli do Cracovii, rozumieją się coraz lepiej ze swoimi kolegami.
Wisła Płock zapewne postawi Pasom trudniejsze warunki gry niż Korona. Gra zespołu trenera Kaczmarka w meczach wyjazdowych opiera się głównie na defensywie i stałych fragmentach gry bardzo dobrze bitych przez Dominika Furmana. Ja jednak gram dzisiaj na zwycięstwo Cracovii. Powodzenia!

Ekstraklasa, godz. 18:00, Cracovia – Wisła Płock, typ: 1, kurs: 1.90

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.