Typy Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław

Typujemy pierwsze spotkanie 9. kolejki Ekstraklasy, w którym Górnik Zabrze podejmie Śląska Wrocław. Zabrzanie, to jedyna drużyna w lidze bez zwycięstwa, natomiast wrocławianie to typowy średniak – 3 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki. Mamy zatem pojedynek słabeusza ze średniakiem.

Chcemy wreszcie wygrać„, deklaruje Maciej Korzym, a trener Leszek Ojrzyński dodaje: „Z każdym można wygrać. Znam to z autopsji„. Z drugiej strony trener Śląska Tadeusz Pawłowski uważa, że „czeka nas ciężkie spotkanie, ale jedziemy, aby rozegrać dobry mecz i przywieźć punkty do Wrocławia„.

Zapowiada się zatem mecz walki, twardy, może brutalny, a pewno zacięty. Jak zatem typersko podejść do spotkania słabeusza ze średniakiem? My proponujemy zagrać BTS.

Śląsk pokazał w meczu z Jagiellonią, że i bez Picha potrafi strzelać gole. Zabrzanie mają nóż na gardle i jeśli nie zaczną wygrywać, popadną w jeszcze większy marazm. W ostatnich trzech meczach tych drużyny w Zabrzu BTS padał trzykrotnie. Co więcej, we wszystkich wspomnianych spotkaniach padł over 2.5, bo były to prawdziwe popisy strzeleckie (liczba goli: 6, 5, 5,).

Gramy zatem BTS.

[sc:betano] godz. 18:00: Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław, typ: BTS, kurs 1.73.

Typy z Ekstraklasy prezentuje BETANO. Odebrałeś już swój bonus od tego bukmachera? Jeśli nie, kliknij TUTAJ i weź co Twoje.