Typy Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze

Typy na pierwszy mecz 12. kolejki Ekstraklasy, w którym Lechia Gdańsk, podejmie Górnika Zabrze. Ciekawi jesteśmy jak wygląda forma obu zespołów po przerwie na mecze reprezentacji. Przed przerwą Lechia wygrała wysoko, bo aż 3:0 w Białymstoku, a Górnik zremisował u siebie z Legią 2:2. Czy obie drużyny dobrze wykorzystały okres na spotkanie w el. Euro 2016?

Według bukmachera Betano faworytem spotkania jest Lechia i pewnie tak jest, tylko Górnik pod wodzą Leszka Ojrzyńskiego gra naprawdę dobrze i nie chce nam się wierzyć, że pójdzie z Lechią na wymianę piłkarskich ciosów. Jeśli już będą jakieś ciosy, to tylko w walce fizycznej, bo w tej zabrzanie są ostatnio naprawdę solidni. Nie odpuszczają, grają na pograniczu faulu – tak jak wszystkie drużyny prowadzone przez Ojrzyńskiego.

Co do typu, to zdecydowaliśmy się na zagranie BTS-NIE i Under 3.5 po fajny kursie 1.97. Górnik na wyjazdach spisuje się słabiej niż u siebie, a z drugiej strony na pewno nie otworzy się przed Lechią, tylko postawi autobus w bramce. Pachnie nam tu jakimś 1:0, albo nawet 0:0.

Ważna informacja: w kadrze meczowej Górnik nie ma Adama Dźwigały, który jest wypożyczony z Lechii. W umowie wypożyczenia zawodnika jest zapis, zgodnie z którym mógłby on zagrać przeciwko swojemu klubowi, ale po wpłaceniu przez zabrzański klub pewnie dość sporej kwoty pieniężnej.

[sc:betano]godz. 18:00, Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze, typ: BTS-NIE & Under 3.5, kurs: 1.97.

Typy z Ekstraklasy prezentuje BETANO. Odebrałeś już swój bonus od tego bukmachera? Jeśli nie, kliknij TUTAJ i weź co Twoje.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Partizan – AEK Larnaca https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-partizan-aek-larnaca/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Zurich – Linfield https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-zurich-linfield/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: HJK – Maribor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hjk-maribor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…