Typy Ekstraklasa: Piast Gliwice – Śląsk Wrocław

Typy na mecz 10. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Piast Gliwice podejmował będzie zespół Śląska Wrocław.

Obie ekipy przegrały swoje ostatnie mecze. Piast stracił remis w doliczonym czasie gry w Krakowie przy Reymonta, natomiast Śląsk został rozbity na swoim terenie przez zespół Jagiellonii w stosunku 0:4. W tabeli Ekstraklasy obie drużyny dzielą 3 punkty. Gospodarze dzisiejszego meczu są na przedostatnim miejscu w tabeli, goście 2 oczka wyżej.

Kibice w Gliwicach wierzą, że Radoslav Latal zdoła odbudować zespół Piastunek i po serii 4 remisów i 4 porażek z rzędu (wliczając Puchar Polski) zespół z Gliwic w końcu zacznie wygrywać. Dzisiaj będzie im o tyle ciężko uzyskać dobry rezultat ze Śląskiem, że drużyna z Wrocławia lepiej gra w meczach wyjazdowych niż na własnym podwórku. Na 10 pkt jakie do tej pory zgromadzili Wrocławianie, aż 7 to punkty wywalczone w meczach wyjazdowych.
Dzisiaj gram under bramkowy, bowiem sytuacja w tabeli obu klubów powoduje, że każdy punkt zdobyty w tym spotkaniu będzie bardzo cenny dla jednych i drugich. Ponadto mecze poniedziałkowe Ekstraklasy bardzo rzadko obfitują w większą liczbę bramek niż 2.

Ekstraklasa, godz. 18:00, Piast Gliwice – Śląsk Wrocław, typ: under 2.5, kurs: 1.75

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.