Typy Ekstraklasa: Śląsk – Lech

Typy na mecz 14. kolejki Ekstraklasy, w którym Śląsk Wrocław podejmie Lecha Poznań. Gospodarze są w fatalnej formie. W pięciu ostatnich meczach zdobyli jeden punkt i w klubie zrobiło się nerwowo. Ścięto asystenta trenera Pawłowskiego, którego uznano winnym fatalnej postawie drużyny z Wrocławia. To chyba pierwsza tego typu sytuacja, w której zarząd klubu nie zwalnia trenera, tylko jego zastępce.

Lech złapał formę. Od wygranej we Florencji wygrał dwa kolejne mecze, pokonując Legię na jej terenie i w Pucharze Polski Zagłębie. Nie były to może efektowne zwycięstwa, ale kto o tym będzie pamiętał za kilka miesięcy. Wydaje się, że „Kolejorz” pod rządami Jana Urbana może jeszcze nie odzyskał mistrzowskiej formy, ale na pewno przestał się kompromitować.

My typujemy, że Lech przedłuży passę zwycięstw do czterech, wygrywając we Wrocławiu. Jest coś takiego w sporcie, że ten który wydostanie się z dołka, ma później łatwiejszą drogę do sukcesów. Jak to mówimy na codzień? Co nas nie zabije, to nas wzmocni – i tak wzmocniony Lech wygra naszym zdaniem we Wrocławiu.

[sc:betano] godz. 20:30, Śląsk Wrocław – Lech Poznań, typ: 2, kurs 2.50

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.