Typy Ekstraklasa: Wisła Kraków – Śląsk Wrocław

Typy na mecz 36. kolejki Ekstraklasy, w którym Wisła Kraków podejmować będzie zespół Śląska Wrocław.

To już przedostatnia kolejka spotkań Ekstraklasy w sezonie 2015/2016. Znamy coraz więcej rozstrzygnięć i coraz więcej odpowiedzi. W grupie spadkowej, w której dzisiaj dojdzie do 4 spotkań o godz.20:30 możemy poznać kolejne zespoły, które zagwarantują sobie utrzymanie w Ekstraklasie. Wydaje się, że łatwiejsze zadanie ma Jagiellonia, która zwycięstwem z Termalicą zapewni sobie ligowy byt. Podobnie jest z Koroną Kielce, którą czeka jednak trudniejsze zadanie, bowiem zagra w Zabrzu z Górnikiem, w którego szatni jest obecnie bardzo dobra chemia i głęboka wiara w utrzymanie w Ekstraklasie. Zabrzanie jeśli dzisiaj pokonają Koronę to w ostatniej kolejce zagrają w Niecieczy i wtedy do utrzymania wystarczy im remis. Wiele może się jeszcze wydarzyć, a to kto ostatecznie spadnie rozstrzygnie się pomiędzy zespołami: Górnika Zabrze, Górnika Łęczna, Termalici i Podbeskidzia.

Wracamy do typu na mecz Wisły ze Śląskiem. Oba zespoły zagwarantowały sobie pozostanie w Ekstraklasie. W Krakowie czeka nas mecz przyjaźni na trybunach, ponieważ kibice obu drużyn sympatyzują ze sobą od wielu lat. Na boisku powinniśmy dzisiaj zobaczyć dużo dobrej piłki. Wisła pod ręką trenera Wdowczyka kreuje sobie dużo akcji ofensywnych. Do swojej dobrej dyspozycji dochodzi reprezentant Polski Krzysztof Mączyński. Lepsze i słabsze mecze ma Rafał Wolski, ale pamiętamy w jakich okolicznościach i kiedy dołączył do zespołu ten zawodnik. Jeśli zostanie w Wiśle na kolejny sezon i przepracuje pełen okres przygotowawczy to niewątpliwie będzie zaliczał się do wyróżniających się ligowych piłkarzy. Bardzo dobrze w ostatnich meczach Wisły prezentuje się Patryk Małecki. Wielu ekspertów i komentatorów drapało się po głowie i zastanawiało po co w Wisle z powrotem Patryk ? Ten piłkarz pokazuje jednak, że w końcu dojrzał, głównie emocjonalnie aby pokazywać na boisku swoją sportową jakość. Sam Patryk podkreśla, że wiele zawdzięcza trenerowi osobistemu od przygotowania mentalnego. Małecki w końcu gra dla drużyny, asystuje, nie kłóci się z sędziami i kolegami z boiska czy zawodnikami z przeciwnej drużyny, co bardzo często mu się zdarzało w przeszłości. Także Piotr Brożek jest coraz bardziej skuteczny, po przerwie spowodowanej kontuzją. Piłka szuka Brożka w polu karnym, a do tego ma bardzo ambitnego, walecznego i grającego zawsze na 100% Zdenka Ondraska.

Trener Mariusz Rumak także odmienił oblicze Śląska Wrocław i dzięki temu jak poukładał zespól, Wojskowi też są już pewni utrzymania. Spory udział w tym ma środkowy pomocnik Śląska, Japończyk Morioka. Piłkarze obu zespołów nie grając już pod presją spadku, powinni dzisiaj powalczyć o pełna pulę. Trener Białej Gwiazdy podkreślał w ostatnich wywiadach, że chcą wygrać grupę spadkową.
Bukmacherzy więcej szans na wygraną dają Wiśle, My postawimy na BTS bramkowy z overkiem. Dla bardziej odważnych polecamy typ: Wisła & BTS po kursie 4.00, powodzenia!

Ekstraklasa, godz. 20:30, Wisła Kraków – Śląsk Wrocław, typ: BTS & over 2.5, kurs: 2.17

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.