Typy Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Termalica BB Nieciecza

Typy na mecz 19. kolejki Ekstraklasy, w którym Zagłębie Lubin podejmie Termalikę Bruk-Bet Nieciecza. W pierwszym meczu tych drużyn Termalica wygrała 1:0.

Gospodarze przegrali we wtorek z Jagiellonią 0:2 i po dwóch zwycięstwach z rzędu zanotowali porażkę. Zagłębie nie może złapać stabilnej formy. Kiedy już wydaje się, że wkroczyli na drogę zwycięstw, przytrafia im się taki mecz jak ostatnio, w którym zawodzą oraz – to trzeba przyznać – nie sprzyja im szczęście.

Z drugiej strony mamy Termalikę, która u siebie zremisowała 1:1 ze Śląskiem. Trener Mandrysz mocno stawia na defensywę i możemy liczyć na to, że goście przystąpią do pojedynku z Zagłębiem schowani za podwójną gardą. Mocną stroną drużyny z Niecieczy są kontrataki i z pewnością nimi będą chcieli zaskoczyć przeciwnika.

My nie spodziewamy się w tym pojedynku gradu bramek. Przede wszystkim piątkowe mecze z godz. 18:00 są często underowe. O tym już wiemy i nie raz się przekonaliśmy, że 0:0, 1:0 to ulubione wyniki piątkowych potyczek. Dodajmy do tego defensywnie usposobioną Termalikę i Zagłębie, które w 18. kolejkach zdobyło u siebie tylko 12 bramek i typ na to spotkanie jawi nam się dość wyraźnie.

[sc:betano]godz. 18:00 Zagłębie Lubin – Termalica Bruk-Bet Nieciecza, typ: under 2.5, kurs 1.65.

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.