Typy Liga Mistrzów: Astana – Benfica

Typy na mecz 5. kolejki Ligi Mistrzów, w którym FC Astana podejmować będzie zespół Benfici Lizbona.

Podkreślić należy, że w Grupie C mamy bardzo ciekawą sytuację. Prowadzi Benfica z 9 pkt, przed Atletico, które ma na swoim koncie 7 pkt., Galatasaray z 4 pkt. i Astaną, która posiada 2 pkt. po dwóch remisach na swoim boisku.

Po minionych czterech kolejkach Ligi Mistrzów, można powiedzieć, że lider z Lizbony lubi grać na 2:1, ponieważ w trzech na cztery dotychczasowe mecze w Lidzie Mistrzów Benfica uzyskiwała taki właśnie wynik. Dotyczyło to spotkań dwukrotnie z Galatasaray i raz z Atletico Madryt.

U siebie Benfica wygrała 2:0 z Astaną. W rewanżu w Kazachstanie zespołowi Benfici będzie bardzo ciężko sięgnąć po pełną pulę, bowiem ta sztuka nie udała się ani Galatasaray ani Atl.Madryt. Długa podróż, wynosząca ponad 5 tys. km, godzina rozgrywania meczu, ujemna temperatura oraz prognozowane niewielkie opady śniegu w trakcie meczu – to wszystko zadziała na pewno na korzyść gospodarzy. I tym razem mecz Benfici może zakończyć się wynikiem 2:1, tak w jedną jak i w drugą stronę. Nie będziemy zaskoczeni, jeśli z tej potyczki zwycięsko wyjdzie zespół z Kazachstanu, który w zasadzie nie ma już nic do stracenia i nie powinien kalkulować, zwłaszcza, że w ostatniej kolejce Astana zagra na wyjeździe w Stambule, gdzie o korzystny rezultat będzie im bardzo ciężko. Jednak przy zwycięstwie gości zespół z Lizbony, zapewni sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek Champions League. Dlatego stawiamy, że w tym spotkaniu bramki będą strzelać obie drużyny.

[sc:betclic] Liga Mistrzów godz.16:00, FC Astana vs Benfica Lizbona, typ: BTS – TAK, kurs: 2.05

Odbierz teraz swój zakład bez ryzyka do 100 zł! Kliknij TUTAJ i weź co należy do Ciebie. Idealna okazja na zarobek przy Lidze Mistrzów.