Typy Liga Mistrzów: Bayer Leverkusen – FC Barcelona


Typy na mecz 6. kolejki Ligi Mistrzów, w którym Bayer Leverkusen podejmował będzie Barcelonę.

Bayer ma tylko jedną drogę do tego, aby awansować do kolejnej rundy Champions League. Musza się jednak spełnić dwa warunki. Po pierwsze Leverkusem musi pokonać będącą w wyśmienitej formie Barcelonę oraz liczyć na to, że BATE w meczu z Romą sprawi niespodziankę i nie przegra z Rzymianami.

Nie wiadomo w jak silnym składzie zagra Duma Katalonii przeciwko Leverkusen. Bez względu na wynik tego meczu, Blaugrana ma bowiem zapewnione pierwsze miejsce w grupie i będzie jednym z rozstawionych zespołów przed losowaniem par w kolejnej fazie Ligi Mistrzów. Jedno jest pewne – otóż w środę na pewno nie wybiegnie na boisko Neymar. Dzisiaj Barcelona poinformowała, że Neymar nabawił się na treningu kontuzji. Problemy z łydką są na tyle poważne, że nie wiadomo póki co jak długo Neymar będzie pauzował. Jednak bez Neymara Barcelona i tak ma kim straszyć w ofensywie swoich przeciwników. W doskonałej dyspozycji jest przecież Suarez i Messi, u którego po kontuzji nie widać już śladu.

Bayer gra bardzo w kratkę. Lepsze mecze przeplata z gorszymi. W Bundeslidze zajmuje pozycje w środku tabeli. Jest to jednak drużyna nieobliczalna, która potrafi się zmobilizować na bardzo ważne mecze. I w tym właśnie upatrujemy szans na nasz typ na ten mecz.

[sc:betclic] Liga Mistrzów, 09/12/ godz.20:45, Bayer Leverkusen – FC Barcelona, typ: BTS-TAK, kurs: 1.50

Odbierz teraz swój zakład bez ryzyka do 100 zł! Kliknij TUTAJ i weź co należy do Ciebie. Idealna okazja na zarobek przy Lidze Mistrzów.