Typy Liga Mistrzów: Gent – Valencia

Typy na mecz 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, w którym Gent podejmować będzie Valencię.

Najbliższa kolejka LM, może już przynieść pewne rozstrzygnięcia w Grupie H. Przy zwycięstwach w wyjazdowych meczach Zenitu i Valencii przeciwko Lyonowi i Gent, oba zespoły zapewnią sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek. Trudniejsze zadanie stoi przed drużyną Valencii, która w delegacjach radzi sobie znacznie słabiej niż na Estadio Mestalla.

Gent to bardzo niewygodny przeciwnik, który rzadko dzieli się punktami na swoim terenie. Co ciekawe Gent od 07 lutego br. jako gospodarz w 17 meczach o stawkę (uwzględniając ligę, puchar Belgii oraz europejskie puchary) w każdym meczu strzelał bramki swoim przeciwnikom.
Sytuacja w tabeli grupy H, wygląda tak, że Gent mając na swoim koncie 1 punkt po remisie z Lyonem jest pod ścianą i musi zagrać przeciwko Valencii o pełną pulę, chcąc myśleć jeszcze o wyjściu z grupy. Dlatego gospodarze od pierwszego gwizdka sędziego będą starali się zdominować boiskowe wydarzenia. O tym, jak groźnym zespołem potrafi być Gent przekonała się już 2 tygodnie temu Valencia. Zwłaszcza przy stałych fragmentach gry Belgowie potrafią być bardzo niebezpieczni dla defensywy swoich rywali.

Valencia natomiast na pewno nie ograniczy się tylko to bronienia własnej bramki. Nietoperze pokazali to choćby w wyjazdowym (wygranym) meczu przeciwko Lyonowi. Ich większym atutem jest gra na Estadio Mestalla, jednak na uwagę zasługuje także umiejętność organizowania szybkich kontrataków, czym potrafią zaskoczyć najsilniejszych rywali.
Szybko strzelona bramka przez którykolwiek zespół zapewne spowoduje bardziej otwartą grę. Liczymy na emocjonujące sportowe widowisko, w którym nie zabraknie bramek dla obu drużyn.

[sc:betclic] Liga Mistrzów, godz.20:45, Gent – Valencia, typ: BTS-TAK, kurs: 1.62

Odbierz teraz swój zakład bez ryzyka do 100 zł! Kliknij TUTAJ i weź co należy do Ciebie. Idealna okazja na zarobek przy Lidze Mistrzów.

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…