Typy Liga Mistrzów: Wolfsburg – Real Madryt

Typy na mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów, w którym zespół Wolfsburga podejmował będzie drużynę Realu Madryt.

Ostatnia ćwierćfinałowa para Ligi Mistrzów, ma swojego zdecydowanego faworyta i jest nim drużyna Realu Madryt. W miniony weekend Los Blancos odnieśli bardzo prestiżowe, choć dosyć niespodziewane zwycięstwo w Gran Derbi i na pewno na mecz z Wolfsburgiem przyjechali mocno podbudowani. Chemia w drużynie z Madrytu od objęcia funkcji trenera przez Zidana wyraźnie się poprawiła, co przekłada się na grę Królewskich.

Drużyna Wolfsburga nie jest ostatnio w najlepszej dyspozycji. W lidze ostatnie trzy spotkania to zaledwie jeden punkt i to po uratowanym remisie w doliczonym czasie gry z Darmstad. W miniony weekend wysoka porażka w Leverkusen. Ćwierćfinał Ligi Mistrzów, to dla zespołu Wolfsburg i tak duże osiągnięcie i w obecnej formie nie widzimy ich w dalszej rywalizacji.
Spotkania w Lidze Mistrzów bardziej motywują każdego piłkarza do lepszej gry i zapewne Wolfsburg zagra dzisiaj lepiej niż w ostatnich meczach, jednak na rozpędzony Real będzie to za mało i Królewscy wyjadą z Niemiec z tarczą. Stawiamy na pewne zwycięstwo gości. Powodzenia!

Odbierz zakład bez ryzyka w Betclic do 500 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===
Liga Mistrzów, 06/04/ godz. 20:45, Wolfsburg – Real Madryt, typ: Real, kurs: 1.55

Odbierz teraz swój zakład bez ryzyka do 100 zł! Kliknij TUTAJ i weź co należy do Ciebie. Idealna okazja na zarobek przy Lidze Mistrzów.