Typy Liga Mistrzów: Zenit St. Petersburg – Olympique Lyon

Typy na mecz 3. kolejki Ligi Mistrzów, w którym Zenit St. Petersburg podejmie Olympique Lyon. Dla Lyonu jest to być może ostatnia szansa na włączenie się do walki o wyjście z grupy i awans do dalszej fazy rozgrywek. Czy uda im się wywieźć jakieś punkty z trudnego terenu w Petersburgu?

W naszej ocenie będzie im bardzo trudno choćby zremisować z rozpędzonym Zenitem. W godzinach meczu temperatura na Stadionie Pietrowskiego będzie wynosiła poniżej zera stopni Celsjusza, co niewątpliwie będzie dodatkowym atutem gospodarzy, którzy są przyzwyczajeni do gry w takich warunkach. Młoda drużyna z Lyonu będzie próbowała zapewne odgryzać się gospodarzom groźnymi kontrami, ale nie zrobi nimi większej krzywdy Zenitowi.

Jesteśmy przekonani, że doświadczony trener Andre Villas-Boas wyciągnął właściwe wnioski z meczu przeciwko Gent i we wtorkowy wieczór odpowiednio ustawi taktycznie swój zespół, aby to Zenit kontrolował wydarzenia boiskowe przez 90 minut. Nasz typ na ten mecz, to pewne zwycięstwo gospodarzy po bardzo przyzwoitym kursie 1.90.

[sc:betclic] godz.20:45, Zenit St. Petersburg vs Olympique Lyon, typ: 1 kurs: 1.90.

Odbierz teraz swój zakład bez ryzyka do 200 zł! Kliknij TUTAJ i weź co należy do Ciebie. Idealna okazja na zarobek przy Lidze Mistrzów.