Typy Liga Mistrzów: Zenit St Petersburg – Valencia

Typy na mecz 5. kolejki Ligi Mistrzów, w którym Zenit St Petersburg zagra z Valencią. W pierwszym meczu tych drużyn, Zenit wygrał na wyjeździe 3:2. W poprzedniej serii Rosjanie zapewnili sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek. Po czterech kolejkach gospodarze mają komplet punktów i jedynym celem na najbliższe dwa mecze jest zapewnienie sobie pierwszego miejsca w grupie. Wystarczy im do tego remis z Valencią, która musi jeszcze walczyć o wyjście z grupy.

Nie chce nam się wierzyć, że mając zapewniony awans, Zenit zagra na 100 procent możliwości i umiejętności. Dlatego pewnie i bukmacherzy nie wystawili kursów, które wskazywałyby w Rosjanach zdecydowanego faworyta meczu. Valencia na pewno posiada potencjał, aby zdobyć punkty w St Petersburgu, zwłaszcza jeśli rywal nie będzie walczył (tak zakładamy) na śmierć i życie. Jedna sprawa może utrudnić zadanie Hiszpanom – pogoda. W Walencji około godz. 18:00 (początek meczu) temperatura wynosi 11-12 stopni, a we wtorek na stadionie Zenita prognoza wskazuje na -1, czyli zimno. Wiadomo, że gospodarze są już przyzwyczajeni do gry w takich i chłodniejszych warunkach, dlatego może to być ich atutem.

My zagramy w tym meczu BTS. Zenit u siebie strzela sporo bramek, w sobotę „zapakował” trzy Uralowi. Valencia – po pierwsze ma większą motywację, a po drugie ma kim postraszyć w ataku. Dlatego wydaje nam się, że każda drużyna zdobędzie przynajmniej po jednym golu. Odważniejszym radzimy postawić na Hiszpanów.

[sc:betclic] godz. 18:00, Zenit St Petersburg – Valencia, typ: BTS, kurs: 1.88.

Odbierz teraz swój zakład bez ryzyka do 100 zł! Kliknij TUTAJ i weź co należy do Ciebie. Idealna okazja na zarobek przy Lidze Mistrzów.