Typy Ligue 1: Lille – PSG

Po wakacyjnej przerwie ruszamy pełną parą z rozgrywkami Ligue 1! Ten sezon zapowiada się niezwykle emocjonująco. Już spotkanie inaugurujące rozgrywki przyciąga uwagę wielu kibiców.

My na tylkopilka.pl nowy sezon Ligue 1 zaczynamy z zupełnie nowa formą. TUTAJ, otrzymacie pełny zestaw typów wraz z kursami oraz automatycznie wyliczanymi wartościami ZYSK/STRATA. Chcemy Wam pokazać, że grając naszymi typami, możecie zarabiać.

Pod lupę bierzemy spotkanie pomiędzy Lille a PSG. Gospodarze w ubiegłbym sezonie zawiedli na całej linii, natomiast drużyna z Paryża zgarnęła wszystkie możliwe trofea na własnym podwórku.

Jeżeli chodzi o transfery to Lille wzmocniło się w ataku, ale za to znacznie osłabiło się w obronie. PSG póki co zakupiło bramkarza i dokonało pierwszego hitu transferowego jaki jest, czy ma być Angel Di Maria, jednak nie wystąpi on w dzisiejszym spotkaniu.

Hervé Renard został nowym trenerem Lille i kibicie pokładają w nim spore nadzieje. Jednak okres przygotowaczy jest dość krótki i nie miał on za dużo czasu żeby dobrze zgrać zespół z kilkoma nowymi nazwiskami. I tutaj powinno wyjść doświadczenie PSG, w którym szkielet zespołu pozostał nienaruszony. Nawet brak Zlatana Ibrahimovicia, którego wykluczył uraz, nie powinien być wielką przeszkodą w zdobyciu 3 punktów, ponieważ w dobrej formie jest Edison Cavani, który na turnieju w USA pokazał się z dobrej strony. To samo dotyczy się Verattiego jak i Pastore, który miał nieco dłuższe wolne po Copa America.

Podsumowując, w tym spotkaniu PSG powinno pokazać swoje doświadczenie i spokojnie zainkasować komplet punktów z przebudowywaną drużyną Lille.

[sc:bet365]godz. 20:30: Lille – PSG, typ: 2, kurs: 1,80.

Powodzenia!

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…