Typy MLB: Dubel na niedzielę 15.07.

Bejsbolowego Dubla z MLB zagramy na Florydzie oraz w Teksasie, czyli w dwóch bardzo ciekawych i gorących stanach Ameryki Północnej.

Stawiamy, że Phillies wygrają serię z Miami zwyciężając w trzecim meczu. Na razie w serii mamy remis, ale liczymy, że goście odzyskają skuteczność w ofensywie i ich pałkarze zaczną wreszcie wykorzystywać sytuacje do zdobywania baz.

W drugim meczu Dubla stawiamy na domowe zwycięstwo mistrzów MLB, czyli Houston Astros. W serii z Detroit prowadzą 2:0 i liczymy, że dziś zamkną ją trzecim zwycięstwem, zwłaszcza, że miotaczem będzie dziś ich as, czyli Justin Verlander.

Na Mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…