Typy MLB: Dubel na niedzielę 15.07.

Typy MLB: Dubel na niedzielę 15.07.
Oceń

Bejsbolowego Dubla z MLB zagramy na Florydzie oraz w Teksasie, czyli w dwóch bardzo ciekawych i gorących stanach Ameryki Północnej.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Phillies wygrają serię z Miami zwyciężając w trzecim meczu. Na razie w serii mamy remis, ale liczymy, że goście odzyskają skuteczność w ofensywie i ich pałkarze zaczną wreszcie wykorzystywać sytuacje do zdobywania baz.

W drugim meczu Dubla stawiamy na domowe zwycięstwo mistrzów MLB, czyli Houston Astros. W serii z Detroit prowadzą 2:0 i liczymy, że dziś zamkną ją trzecim zwycięstwem, zwłaszcza, że miotaczem będzie dziś ich as, czyli Justin Verlander.

Na Mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Jo Wilfred Tsonga – Andriej Rublow https://t.co/sMgefL9Qr4 #betting

Typy NHL: St. Louis Blues – Toronto Maple Leafs https://t.co/IiIX249ujw #betting

Typy na rzuty rożne: Liverpool – Bayern Monachium https://t.co/KD17MSA2Mb #betting

Load More…