Typy na Bundesligę: FC Ingolstadt – SV Darmstadt

Forma:

Gospodarze zadziwiają efektywnością. W 12 meczach zdobyli tylko 7 goli, a mimo to na ich koncie widnieje już aż 16 punktów. Trener Hasenhüttl stawia przede wszystkim na organizację gry w defensywie. Naprawdę niełatwo zdobyć gola w meczu przeciwko FCI. Forma zespołu też zdaje się być nie najgorsza, bo przecież to właśnie beniaminek z miasta Audi zatrzymał w ostatniej kolejce zwycięską serię Borussii Mönchengladbach, a wcześniej wywiózł punkt z trudnego terenu w Gelsenkirchen.

Darmstadt z kolei to zespół, który chętnie oddaje inicjatywę rywalowi, a ich gra ofensywna bazuje w największym stopniu na stałych fragmentach gry i na błyskawicznych kontrach. W meczu przeciwko Ingolstadt trudno im będzie o takie kontry, bo gospodarze nie będą im zostawiać zbyt wiele miejsca. Pozostają stałe fragmenty gry. W trzech ostatnich meczach ligowych grając przeciwko Hamburgowi, Wolfsburgowi i Stuttgartowi, Darmstadt zdobyło tylko jednego gola. Przeciwko skomasowanej defensywie Ingolstadt też o zdobycze bramkowe łatwo nie będzie.

Nie zagrają:

Gospodarze przystąpią do tego spotkania bez jednego ważnego gracza – napastnika Mathew Leckiego, który w każdym z dotychczasowych spotkań wybiegał na boisko w podstawowej jedenastce. Musi on odcierpieć karę za nadmiar żółtych kartek. Poza nim wciąż poza grą jest kontuzjowany od początku sezonu boczny obrońca Danilo.

Goście natomiast muszą sobie poradzić bez podstawowego napastnika – Sandro Wagnera, który także jest wyłączony z gry przez nadmiar żółtych kartek. Reszta zawodników zdrowa i gotowa do walki.

Typ:

Aż 11 z 12 meczów ligowych Ingolstadt kończyło się underem i trudno uwierzyć, by tym razem było inaczej, tym bardziej, że Darmstadt dysponuje jednak mocno ograniczonym potencjałem ofensywnym, a na dodatek będzie zmuszone grać bez Wagnera. Spodziewam się meczu na wyczekanie po obu stronach, a o wyniku może zadecydować jeden gol. Co odważniejsi mogą nawet zaryzykować opcję under 1,5, choć na pewno bezpieczniejszym typem będzie under 2,5.

[sc:winmasters] FC Ingolstadt – SV Darmstadt, 22.11.15 (niedziela), godz. 17:30
Typ: under 2,5, kurs: 1,59, stawka: 100 zł