Typy na dziś: Dubel na czwartek 13.09.

Typy na dziś - Dubel dnia

Dubla na czwartek 13. dzień  września zagramy w całości w amerykańskiej lidze bejsbola MLB. Piłkarsko oferta bukmacherów nam dziś nie odpowiada, więc zostajemy za oceanem. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.61.

Stawiamy, że Oakland wygra trzecie spotkanie serii z Baltimore. Poprzednie dwa padły łupem Athletics, którzy walczą o dziką kartę do playoffs. Nie sądzimy, żeby Kalifornijczycy odpuścili serię, bo im potrzebne jest każde zwycięstwo. Orioles? Sezon przegrali już dawno, stając się najgorszą drużyną ligi.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Red Sox pokonają u siebie Toronto Blue Jays przynajmniej dwoma runami. Ekipa z Bostonu to jeden z głównych kandydatów do mistrzostwa ligi. Dwa pierwsze mecze tej serii wygrali gospodarze (7:2, 1:0). Liczymy, że w trzecim Red Sox znów wygrają i pokryją handicap -1.5.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Nijmegen – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-nijmegen-feyenoord/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-fiorentina-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Toulouse – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-toulouse-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…