Typy na dziś: Dubel na czwartek 3.10. z kursem 2.98

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na czwartek 3. dzień października wybraliśmy z egipskiej ekstraklasy oraz z Ligi Europy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.98. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu Misr Elmaqasah – Zamalek padną mniej niż trzy bramki. Obie drużyny wygrały swoje mecze w pierwszej kolejce. Warto zauważyć, że trzy ostatnie mecze między tymi drużynami na stadionie w Fajum kończyły się bez pokrycia nawet linii 1.5 gola. Dlatego nie sądzimy, aby w tym pojedynku padły więcej niż dwie bramki.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że w pojedynku Young Boys Berno z Glasgow Rangers każda drużyna zdobędzie przynajmniej jedną bramkę, czyli zostanie pokryty BTS. Szwajcarzy mają wyraźną tendencję do zdobywania i tracenia dużej liczby goli. Ich siedem ostatnich meczów w rożnych rozgrywkach kończyło się pokryciem BTS. W związku z tym typujemy, że dziś również każdy z bramkarzy  wyciągnie piłkę z bramki.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.98.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sporting – Santa Clara – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sporting-santa-clara-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama