Typy na dziś: Dubel na czwartek 5.09. z kursem 2.46

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na czwartek 5. dzień września wybraliśmy z eliminacji do Euro oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.46. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Izrael pokona u siebie Macedonię Północną. Gospodarze są wiceliderem „polskiej” grupy, ale mają tylko o trzy punkty więcej od przedostatniej Macedonii. Dlatego dla Izraela to szansa na odskoczenie goniącym go drużynom. Ewentualna strata punktów w tym pojedynku może mieć dla gospodarzy fatalne skutki. Dlatego naszym zdaniem warto postawić dziś na Izrael, który musi wrócić do wygrywania i gromadzenia punktów.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Houston Astros pokonają Seattle Mariners. Ekipa z Teksasu pewnie zmierza do Playoffs, a goście zajmują ostatnie miejsce w dywizji AL West. Lepszego miotacza mają dziś na górce gospodarze i naszym zdaniem przełoży się to na końcowy wynik meczu.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.46.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

 

Podcast #kasujemy

Reklama