Typy na dziś: Dubel na czwartek 8.10.

Wczorajszy dubel niestety musimy oznaczyć minusem, a wszystko przez słaby początek meczu w wykonaniu pary Hingis/Mirza, która ostatecznie wygrała swoje spotkanie, ale w pierwszym secie poległa z kretesem. Nic jednak poważnego się nie stało, a na czwartek mamy dla Was bardzo ciekawie wyglądający dubelek.

Pozycja 1: Eliminacje ME, godz. 18:00, Gruzja – Gibraltar, typ: 1 – 2.5, kurs: 1.43

Na wyjeździe Gruzini potrafili ograć Gibraltar 3:0, to czemu mieliby nie być w stanie powtórzyć tego na własnym boisku? Pokazali, że stać ich na walkę jak równy z równym z innymi zespołami w naszej grupie, stąd też uważamy, że będą chcieli godnie pożegnać się przed własną publicznością efektownym triumfem nad piłkarskim kopciuszkiem. Czeka nas prawdziwa kanonada strzelecka.

Pozycja 2: Piłka ręczna – Francja, godz. 20:45, PSG – Chambery Savoie, typ: 1 (-4,5), kurs: 1.46.

PSG to hegemon rozgrywek szczypiorniaka we Francji. Cztery mecze, cztery zwycięstwa i pozycja lidera w tabeli. Chambery Savoie nie ma czego szukać w starciu z potentatem. To, że przegra to pewne, ale wierzymy, że dostanie większą różnicą punktów niż 5. PSG nie takie drużyny bije dziesięcioma i więcej bramkami. Mecze w swojej lidze z takimi drużynami traktuje jak treningi przed spotkaniami w Lidze Mistrzów.

[sc:bet365]Dubel: AKO: 2.08

Powodzenia!

Partnerem typów na dziś jest BET365