Typy na dziś: Dubel na niedzielę 10.11. z kursem 2.21

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na niedzielę 10. dzień listopada z norweskiej ekstraklasy oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.21. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Molde wygra domowe spotkanie z Strömsgodset. Gospodarze są liderem rozgrywek w Norwegii i na trzynaście meczów na swoim stadionie wygrali aż jedenaście razy. Z drugiej strony Strömsgodset jest najgorszą drużyną w całej lidze w meczach wyjazdowych. Dlatego uważamy, że Molde zdobędzie dziś kolejne trzy punkty.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Milwaukee Bucks pokonają na wyjeździe Oklahoma City Thunder różnicą przynajmniej czterech punktów.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.21.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś