Typy na dziś: Dubel na niedzielę 13.10. z kursem 2.20

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na niedzielę 13. dzień października wybraliśmy z eliminacji do Euro oraz z NFL. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.20. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Rosja pokona na wyjeździe Cypr. Sborna potrzebuje tej wygranej, aby zapewnić sobie awans na Euro. Z tej grupy awans wywalczyli już Belgowie. Rosjanie wygrali kilka dni temu ze Szkocją 4:0 i dziś nie powinni mieć problemu z Cyprem, który u siebie wygrał tylko z San Marino.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Baltimore Ravens pokonają Cincinnati Bengals różnicą przynajmniej pięciu punktów. Jest to bardziej typ przeciwko ekipie ze stanu Ohio, która w tym sezonie przegrała wszystkie spotkania i wszystko wskazuje na to, że będą „tankowali”, po wyższe miejsce w przyszłorocznym drafcie. Ravens są solidnym zespołem z młodym quarterbackiem i naszym zdaniem nie dadzą dziś żadnych szans graczom z Cincinnati.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.20.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama