Typy na dziś: Dubel na niedzielę 6.10. z kursem 3.04

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na niedzielę 6. dzień października wybraliśmy z węgierskiej ekstraklasy oraz rosyjskiej Premier Ligi. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 3.04. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Ferencvaros wygra wyjazdowe spotkanie z Honvedem. Derby stolicy Węgier nie mają już takiego blasku jak kilkanaście lat temu, bo Honved stał się ligowym średniakiem. Z drugiej strony Ferencvaros stał się hegemonem tej ligi i w tym sezonie broni mistrzowskiego tytułu. Naszym zdaniem goście mają lepszą drużynę i dziś wygrają. Może będzie to skromne 1:0, ale więcej szans dajemy Ferencvarosowi.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Lokomotiw Moskwa wygra domowe spotkanie z Arsienałem Tuła. Ekipa gości przegrała trzy mecze z rzędu na wyjazdach. Sądzimy, że nawet bez Grzegorza Krychowiaka (pauzuje za kartki) zespół ze stolicy wygra to spotkanie.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 3.04.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sporting – Santa Clara – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sporting-santa-clara-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama