Typy na dziś: Dubel na piątek 18.10. z kursem 2.39

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na piątek 18. dzień października wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie oraz z austriackiej 2. ligi. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.39. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy na powyżej 2.5 gola w meczu Cambuur z FC Oss. We wszystkich domowych meczach gospodarzy w tym sezonie strzelano przynajmniej cztery bramki.  Średnio w tych potyczkach padało pięć goli na mecz. W wyjazdowych meczach FC Oss pada w tym sezonie średnio trzy bramki na mecz. Do tego w trzech z czterech wyjazdowych spotkań pokrywano linię 2.5 gola. Dlatego dziś liczymy na przynajmniej trzy bramki.

Tego samego oczekujemy w drugim meczu Dubla, do którego wybraliśmy spotkanie BW Linz z FAC Wiedeń. W domowych meczach Linzu pada w tym sezonie średnio 3.8 gola na mecz. Z drugiej strony w wyjazdowych meczach FAC kibice widzieli średnio 3.3 gola na mecz. W związku z tym uważamy, że trzy bramki w dzisiejszym starciu to minimum.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.39.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sporting – Santa Clara – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sporting-santa-clara-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama