Typy na dziś: Dubel na piątek 20.05.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Wczorajszy dubel dnia dał nam radość z zarobionych pieniędzy. Zapraszamy do naszego dubla dnia na piątek. Dzisiaj także życzymy Wam wysokich wygranych, powodzenia!

Pozycja 1, tenis – Roland Garros, godz. 14:30, N.Basilashvili – J.Donaldson, typ: 1, kurs: 1.44
Mecz kwalifikacyjny do French Open. Basilashvili jest ostatnio w całkiem niezłej formie. W ubiegłym tygodniu wygrał Challengera w niemieckim Heilborn, w którym zagrało kilku solidnych zawodników. Basilashvili ma na koncie serię 7 kolejnych zwycięstw, a na tej liście ma same niezłe nazwiska. Może nie ma tam tenisistów z czołówki ale na pewno można się taką serią pochwalić. Donaldson nieco wcześniej również udanie zaprezentował się w turnieju w amerykańskim Savannah ale mączka to chyba nie jest jego ulubiona nawierzchnia. Co ciekawe obaj panowie spotkali się ze sobą dokładnie przed rokiem, również w kwalifikacjach do Roland Gaross. Wtedy górą w trzysetowym spotkaniu był Basilashvili. Stawiamy dziś na podobne rozstrzygnięcie.

Pozycja 2, tenis – Nicea, godz. 14:30, J.Sousa – A.Zverev, typ: 2, kurs: 1.57
Półfinałowy mecz turnieju w Nicei. Turnieje tuż przed Wielimi Szlamami są zwykle nieco w cieniu, gdyż większość najlepszych tenisistów wtedy odpoczywa. Pojawia się za to szansa dla tych z drugiego szeregu na odniesienie turniejowego zwycięstwa. Na pewno takim rządnym zwycięstw jest młody talent Zverev. Prezentuje się naprawdę nieźle, w poprzedniej rundzie pokonał Simona, a niedawno wygrał m.in. z Dimitrovem , Goffinem czy Beluccim. Z turniejów odpadał zwykle po meczach z tenisistami z samego topu. Sousa w poprzedniej rundzie pokonał wieżowca z RPA Andersona i będzie miał na pewno ochotę na finał. Naszym zdaniem jednak mecz ten padnie łupem młodszego, bardziej energicznego i zdeterminowanego tenisisty.

Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 2.26

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.