Typy na dziś: Dubel na piątek 4.10. z kursem 2.55

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na piątek 4. dzień października wybraliśmy z holenderskiej 2. ligi i austriackiej 2. ligi. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.55. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy dziś dwa typy na powyżej 2.5 gola w niższych klasach rozgrywkowych. W Holandii liczymy na minimum trzy trafienia w spotkaniu Go Ahead Eagles z rezerwami AZ Alkmaar. W Austrii natomiast typujemy, że w pojedynku FAC Wiedeń z Amstetten po końcowym gwizdku liczba bramek będzie większa od dwóch.

Dodajmy, że meczach Go Ahead pada w tym sezonie średnio cztery gole na mecz, a wszystkie wyjazdowe mecze Jong AZ kończyły się pokryciem linii 2.5 gola.

W drugim meczu zwracamy głównie uwagę na Amstetten, w którego  spotkaniach zarówno domowych jak i wyjazdowych pada w tym sezonie średnio 3.8 gola na mecz.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.55.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama