Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 14.10. z kursem 2.20

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 14. dzień października wybraliśmy z eliminacji do Euro oraz z NFL. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.20. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Green Bay Packers pokonają u siebie Detroit Lions. Naszym zdaniem kursy nie doceniają gospodarzy, a bardzo przeceniają gości. Owszem Lions zaliczyli dobry start sezonu, ale to nadal bardzo przeciętna drużyna zarówno w ofensywie jak i defensywie. Green Bay u siebie naprawdę rzadko przegrywa. Ich quarterback Aaron Rodgers to ligowa czołówka i dziś powinien poprowadzić Packers do zwycięstwa.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Francja pokona Turcję. Obie drużyny mają po 18 punktów i są już prawie pewne awansu. W pierwszym meczu między tymi zespołami Turcja pokonała u siebie Francuzów 2:0. Liczymy, że dziś Trójkolorowi zrewanżują się za tamto niepowodzenie i zdobędą trzy punkty.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.20.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-sobote-30/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sheffield United – Chelsea – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sheffield-united-chelsea-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama