Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 18.11. z kursem 2.39

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 18. dzień listopada wybraliśmy z eliminacji do Euro oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.39. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy na powyżej 2.5 gola w spotkaniu reprezentacji Włoch i Armenii. W pojedynkach Italii w tych eliminacjach strzelano średnio 3.4 gola na mecz. Gdy Włosi grali u siebie, to ta średnia bramkowa nieznacznie spada do 3.3 gola na mecz. Liczymy, że na zakończenie eliminacji Azzurri wysoko wygrają z Armenią, którą we wrześniu pokonali na wyjeździe 3:1.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Los Angeles Clippers pokonają u siebie Oklahomę City Thunder różnicą przynajmniej siedmiu punktów. Wiele wskazuje na to, że po meczu przerwy na parkiet wróci dziś Kawhi Leonard, a to ogromne wzmocnienie gospodarzy. Dodajmy do tego, że świetnie w ostatnich meczach grał wracający po kontuzji Paul George. W spotkaniu przeciwko Atlancie zdobył 37 punktów. Dziś w parze z Leonardem powinni poprowadzić Clippers do wysokiego zwycięstwa nad OKC.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.39.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś