Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 21.10. z kursem 2.13

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 21. dzień października wybraliśmy z norweskiej Eliteserien oraz holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.13. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Bodo Glimt pokona u siebie Mjondalen. Gospodarze są wiceliderem rozgrywek w Norwegii i jeśli dziś wygrają zbliżą się do lidera na pięć punktów. Nie powinni mieć z tym problemu, bo ich dzisiejszy rywal zamyka ligową tabelę. Mjondalen fatalnie gra na wyjazdach, bo w dwunastu takich spotkaniach zdobyli tylko osiem punktów. Liczymy na pewną wygraną gospodarzy.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 goli w meczu rezerw PSC z FC Eindhoven. W spotkaniach udziałem PSV pada w tym sezonie średnio 3.3 gola na mecz. Ich dzisiejszy rywal ma jeszcze wyższy wskaźnik, bo wynoszący aż 3.6 gola na mecz. Trzy gole w meczu takich zespołów to absolutne minimum.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.13.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama