Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 30.05.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Wczorajszy dubel okazał się zwycięski i mogliśmy się cieszyć z zarobionych u bukmachera pieniędzy. Zapraszamy Was do dubla dnia na poniedziałek.

Pozycja 1, piłka nożna – Norwegia, godz. 19:00, Mjondalen – Raufoss, typ: 1, kurs: 1.50
Spotkanie kończące 10. kolejkę norweskiej drugiej ligi. Jak na razie obie drużyny radzą sobie ze zmiennym szczęściem i plasują się tuż nad strefą spadkową. Szczególne problemy obie drużyny mają z grą poza własnym stadionem, gdzie solidarnie zdobyły jak na razie po jednym punkcie. U siebie, szczególnie Mjondalen, radzą sobie znacznie lepiej. Gospodarze dzisiejszego spotkania nie przegrali w tym sezonie u siebie, a w 4 spotkaniach strzelili aż 10 bramek. Dla obu drużyn zwycięstwo w dzisiejszym meczu jest niezwykle istotne bowiem pozwoli odskoczyć od strefy spadkowej. Naszym zdaniem gospodarze wykorzystają atut własnego boiska i pokonają słabiutkich na wyjazdach graczy Raufoss.

Pozycja 2, koszykówka – Włochy, godz. 20:45, Reggiana – Avellino, typ: 1 (-2.5), kurs: 1.45
Zespoły sezon zasadniczy zakończyły w czubie tabeli. Reggiana została sklasyfikowana na drugim miejscu. Avellino za to zakończyło go na trzecim miejscu. Dziś spotkają się w decydującym spotkaniu o awans do finału. Po sześciu meczach jest remis 3-3. Jak na razie za każdym razem wygrywali gospodarze meczu. Reggiana w całym sezonie z własnej hali uczyniła twierdzę przegrywając zaledwie jedno spotkanie w końcówce sezonu zasadniczego z Sassari. Ze swoim dzisiejszym rywalem ostatnią ligową porażkę u siebie ponieśli przed dziewięcioma laty, a ostatnie mecze u siebie pewnie wygrywali. Do tego wszystkie spotkania wygrywali wyraźnie, a kwestia końcowego wyniku była rozstrzygnięta sporo przed końcową syreną. Z racji wagi dzisiejszego meczu, emocje zapewne będą do samego końca, jednak naszym zdaniem gospodarze wygrają ten mecz przynajmniej trzema punktami i zameldują się w finale.

Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 2.18

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.