Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 7.08.

Typy na dziś - Dubel dnia

Trzy z rzędu Duble na plus napawają nas optymizmem, ale nie spoczywamy na laurach. Gramy dalej i liczymy, że pomożemy Wam w pomnażaniu pieniędzy.

Dziś wybraliśmy do Dubla pojedynek z kazachskiej ekstraklasy oraz spotkanie Pucharu Ligi w Irlandii. Powodzenia!

Astana – Ordabasy, typ: 1, kurs: 1.46.
Po wyeliminowaniu Legii Astana miała sporo odpoczynku i gra dopiero w poniedziałek. Można powiedzieć, że to mecz na szczycie, ale między liderem a trzecią drużyną tabeli jest aż 10 punktów przewagi. Liczymy, że Astana pokaże się z dobrej strony, a gwiazdy które świeciły w Warszawie, nie będą miały problemów z pokonaniem bramkarza Ordabasów.

Galway – Dundalk, typ: 2, kurs: 1.50
To mecz Pucharu Ligi dlatego pewną niewiadomą są składy tych drużyn. Jednak do tej pory Dundalk świetnie sobie radził w pucharze i wygrywał na wyjazdach. Na mistrzostwo kraju gospodarze nie mają szans, dlatego naszym zdaniem powalczą o Puchar Ligi. Aby go wygrać, muszą dziś najpierw pokonać Galway i naszym zdaniem zwyciężą.

Kurs łączny Dubla na dziś to 2.19.

Dubla zagramy w Fortunie. Znów mają najwyższy kurs na typowane przez nas wydarzenie. Nie zwlekaj, tylko załóż konto w Fortunie, klikając TUTAJ, aby grać u najlepszego, „polskiego” bukmachera.