Typy na dziś: Dubel na sobotę 12.10. z kursem 2.32

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na sobotę 12. dzień października wybraliśmy z eliminacji do Euro. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.32. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Włosi pokonają Grecję różnicą przynajmniej dwóch goli. Azzurri z kompletem zwycięstw są liderem grupy J. Grecja natomiast z dorobkiem zaledwie pięciu punktów zajmuje przedostatnie miejsce w zestawieniu. W pierwszym meczu między tymi zespołami Włosi wygrali na wyjeździe 3:0. Liczymy, że dziś również pokonają Greków i nam wystarczy skromne 2:0.

W drugim meczu Dubla stawiamy na przynajmniej dwa gole w pojedynku Danii ze Szwajcarią.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.32.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy