Typy na dziś: Dubel na sobotę 20.02.

Piątkowy dubel dzięki pewnym zwycięstwom Club Brugge i RB Leipzig zaliczamy na plus. Dzisiaj liczymy na kolejny wygrany dubel. Powodzenia.

Piłka nożna – Anglia , godz. 16:00, Burnley – Rotherham, Typ: 1, Kurs: 1.61

Gospodarze zajmują 4. pozycję i liczą się w walce o awans do Premier League. Goście z kolei okupują miejsce w strefie spadkowej, a do bezpiecznego miejsca tracą 5 punktów. W dodatku na wyjazdach prezentują się fatalnie, zdobyli w delegacjach 8 punktów i aż 11 razy wracali do domu na tarczy. W jesiennym spotkaniu górą było Burnley. Dziś faworyci powinni zrobić kolejny krok w stronę awansu do Premier League i zainkasują 3 punkty.

Piłka nożna – Holandia, godz. 20:45, Twente – Cambuur, Typ: 1, Kurs: 1.50

Twente znakomicie prezentuje się w tym roku. Wygrali 4 spotkania w dobrym stylu i widmo spadku powoli się od nich oddala. Dziś mają idealną okazję, aby jeszcze bardziej oddalić się od strefy spadkowej bo ich rywalem będzie zamykająca tabelę drużyna Cambuur. Goście spisują się ostatnio fatalnie, przegrali wszystkie 6 spotkań w tym roku i raczej już pogodzili się ze spadkiem. Biorąc pod uwagę ostatnią formę gospodarze są wyraźnym faworytem i powinni wygrać to spotkanie.

Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 2.42

Hej! Masz konto w Bet365? Nie? Przecież każdy musi je mieć!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.