Typy na dziś: Dubel na sobotę 24.08. z kursem 2.98

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na sobotę 24. dzień sierpnia wybraliśmy z 2. ligi w Austrii oraz 2. ligi w Holandii. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.98. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Real Madryt zdobędzie przynajmniej trzy gole w domowym spotkaniu z Valladolid. Królewscy w świetnym stylu rozpoczęli nowy sezon w La Liga wygrywając na wyjeździe z Celtą Vigo 3:1. Dziś w debiucie przed własną publicznością spodziewamy się równie skutecznej gry Realu i liczymy ich trzy trafienia.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Phillies wygrają wyjazdowe spotkanie z Miami. Minionej nocy ekipa z Filadelfii również miała wygrać, ale w okropnych okolicznościach przegrała. Wiadomo, że nic dwa razy się nie zdarza, więc nie sądzimy, żeby Marlins drugi raz z rzędu pokonali Phillies.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.98.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

 

Podcast #kasujemy

Reklama