Typy na dziś: Dubel na sobotę 5.03.

Wczoraj mogliśmy się cieszyć z wygranej w naszym dublu dnia i z zarobionych dzięki temu pieniędzy. Zapraszamy do dubla na sobotę i życzymy powodzenia.

Pozycja 1: Piłka nożna – Anglia, godz. 16:00, Sheffield Wed – Rotherham, Typ: 1, Kurs: 1.73
Spotkanie w angielskiej Championship. Gospodarze plasują sie na szóstej pozycji i mają szansę włączyć się do walki o awans. Wprawdzie w ostatnich trzech spotkaniach zdobyli zaledwie 2 punkty, jednak na ich drodze stanęli wymagający rywale. Zresztą i tak prezentują się o niebo lepiej od dzisiejszego rywala. Rotherham plasuje się w strefie spadkowej, a na wyjazdach ugrali zaledwie 2 zwycięstwa i remisy w 17 spotkaniach. W pierwszej rundzie Sheffield pokonało swojego rywala na wyjeździe i stawiamy, że dziś pokona ich również na własnym stadionie.

Pozycja 2: Piłka nożna – Polska, godz. 20:30, Legia – Górnik, Typ: 1, Kurs: 1.25
Legia w poprzedniej kolejce zaliczyła poważną i dosyć kompromitującą wpadkę. Wyjazdowej porażki z Termalicą nikt się nie spodziewał, a na pewno nie w takich rozmiarach. Dziś przed własną publicznością będą chcieli się zrehablitować i pokazać, że to oni rządzą w lidze. Na Łazienkowską przyjeżdża Górnik Zabrze, w tej chwili najsłabsza drużyna ekstraklasy. W wiosennych meczach zdobyli tylko jeden punkt, przy czym ani razu nie zdołali trafić do siatki rywali! Legia drugi raz z rzędu nie zlekceważy rywala, a ambitny Pazdan drugi mecz z rzędu nie będzie popełniał takich błędów w obronie i Legia pewnie zgarnie komplet punktów.

 Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 2.16

Hej! Masz konto w Bet365? Nie? Przecież każdy musi je mieć!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.