Typy na dziś: Dubel na sobotę 5.10. z kursem 2.97

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na sobotę 5. dzień października wybraliśmy z włoskiej Serie B oraz egipskiej ekstraklasy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.97. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu Crotone z Entellą padną mniej niż trzy bramki. W sześciu meczach tego sezonu, w którym grała Entella linia 2.5 gola nie była pokryta ani razu. Dodatkowo Crotone przed własnią widownią również ani razu nie kończyło meczu z liczbą bramek większą niż dwie. Sądzimy, że dziś również kibice na Stadio Ezio Scida nie zobaczą więcej niż dwóch goli.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Al Ahly wygra wyjazdowe spotkanie z Aswan przynajmniej dwoma golami. Do tej pory każde z czterech spotkań międzymi tymi zespołami kończyło sie wygraną ekipy z Kairu z pokryciem handicapu 0:1. Liczymy na kontynuację tej serii.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.97.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sporting – Santa Clara – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sporting-santa-clara-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama