Typy na dziś: Dubel na sobotę 7.11.

Wczoraj niestety nie mieliśmy szczęścia, chociaż Wisła Kraków zagrała w Lubinie zgodnie z naszymi przewidywaniami to Real Sociedad przegrał w Las Palmas. Goście chociaż przeważali i starali się konstruować akcje wymieniając dużo podań, to nie potrafili tego jednak przełożyć na bramki. Dzisiaj zabieramy Was w odmienne klimaty, a mianowicie za Ocean. Tym razem nasz dubel dnia będzie złożony ze spotkań hokejowych najlepszej ligi Świata, czyli NHL. Po dwóch pechowych dublach, liczymy na przełamanie i wysokie wygrane. Grajcie z nami!

Pozycja 1: NHL niedziela 08/11/ godz.1:00, Washington Capitals – Toronto Maple Leafs, typ: 1 OT, kurs: 1.36

Na pierwszy ogień wybieramy się do Stolicy, gdzie tutejsi Stołeczni będą podejmować Liście. Którzy będą grać back to back. Niestety Liście, to nie ekipa z monolitem, która mogłaby stanowić jakiś wyższy poziom w lidze NHL. Mają przebłyski, ale jednak nie ma tam zawodnika który mógłby postawić ostatecznie kropkę nad i. Wiedząc, że po drugiej stronie są Capitals. Ekipa, która jeszcze ani razu nie przegrała na swoim terenie. Jest niezwykle niebezpieczna podczas gry w przewadze, a to jak się zgrał Oshie, do ekipy budzi ogromny podziw. Capitals, są w każdych formacjach zdecydowanie lepszą drużyną. Dlatego stawiamy ich do dubla.

Pozycja 1: NHL niedziela 08/11/ godz.1:00, Winnipeg Jets – Philadelphia Flyers typ: Powyżej 4.5 bramek kurs: 1.56

Drugie spotkanie jakie bierzemy pod lupę jest mecz w którym Lotnicy będą grali w delegacji, po dość pechowym dla nich ostatnim meczu. Gdzie przegrali w dogrywce. Flyers, jako iż słyną z agresywnej gry na bandach i to, że ich gra nie napawa optymizmem, to są mecze w których widać, że są bardzo blisko wygranej, ale jednak czasami przychodzi zbyt duża pewność siebie i ten mecz niestety kończy się klęską. Natomiast Odrzutowce, to ekipa która słynie z tego, że oddaje mnóstwo strzałów na bramkę. Wheeler gra sezon życia, co mecz to albo asysta, a jak nie to bramka. Ponadto pierwsza linia w szeregach Jets, może w tym meczu zrobić kolosalną różnice. Jeśli nawet Lotnicy strzelą pierwsi bramkę, to Jets tanio skóry nie sprzedadzą. Warto także zaznaczyć, że Jets są głodni finałów, dlatego ten mecz będzie trzeba wygrać za wszelką cenę. Kwestia tylko w jakim rozrachunku. W naszej ocenie zobaczymy tutaj minimum 5 bramek.

[sc:betclic] Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO: @2.12

Odbierz teraz swój zakład bez ryzyka do 100 zł! Kliknij TUTAJ i weź co należy do Ciebie. Idealna okazja na weekendowy zarobek z dublem dnia.