Typy na dziś: Dubel na środę 11.12. z kursem 2.76

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na środę 11. dzień grudnia wybraliśmy z piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.76. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Typujemy, że Szachtar Donieck zdobędzie przynajmniej dwie bramki w domowym spotkaniu z Atalantą Bergamo. Stawką tego pojedynku jest awans do fazy pucharowej LM. Naszym zdaniem więcej szans mają gospodarze, którzy powinni dziś strzelić przynajmniej dwa gole.  Dodajmy, że Włosi w dwóch wyjazdowych meczach w Champions League przegrali 1:5 oraz 0:4.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie. 

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Los Angeles Lakers pokonają Orlando Magic przynajmniej trzema punktami. Kiedy ekipa z Florydy grała w tym sezonie u siebie jako underdog, przegrała trzy z czterech meczów, w których średnia różnica punktów na korzyść rywala wynosiła -7.2.  Dlatego uważamy, że LeBron i spółka wygrają dziś i pokryją niewielki handicap -2.5 pkt.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.76.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 16.02.
https://youtu.be/cIUrMihitcw
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E47. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=fa1d07f2-b587-4e94-89f2-d8fdb4d7f7e6

Podcast #kasujemy S01.E47 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/3ZzQHqdlZo6fIE9s9onBcM?si=QgqDHks6Qg6k8MzQDlFCrA

Load More…