Typy na dziś: Dubel na środę 19.07.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Z Dublem na środę wybierzemy się do Szanghaju oraz do Luksemburga. Wybraliśmy dwa fajne typy, które w razem dają świetny kurs na dubla – 2.15 – idealny na podwojenie. Powodzenia!

Bayern Monachium – Arsenal Londyn, typ: Lewandowski strzeli, kurs: 1.57.
W ramach przygotowań do nowego sezonu na Shanghai Stadium rozegrany zostanie mecz w ramach International Champions Cup. Bayern ma świetną historię spotkań z Arsenalem, ale w meczach o stawkę. Kusił nas kurs 1.60 na Bayern i pewnie tak się stanie, ale woleliśmy wybrać inny typ. Jeśli ktoś ma strzelać gole dla Bawarczyków, to w dużej mierze wszystkie oczy zwrócone są na Lewego. W jednym sparingu strzelił już cudownego gola, więc liczymy, że nie stracił nic ze skuteczności. Typujemy zatem gola Roberta.

Dudelange – APOEL, typ: 2 DNB, kurs: 1.37
APOEL jest faworytem tego meczu mimo, że u siebie wygrał tylko 1:0. Dziś naszym zdaniem wygrają w Luksemburgu i zapewnią sobie awans do kolejne rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Jednak gdyby piłkarzom leniło się i grali na smutne 0:0, zabezpieczymy się zakładem bez remisu, w przypadku którego otrzymamy zwrot stawki.

Kurs łączny Dubla na środę: 2.15.

Kupon dostępny w Unibecie, który teraz operuje pod takim adresem lub przez VPN.

Nie masz konta w Unibecie? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. To najlepszy bukmacher na rynku!