Typy na dziś: Dubel na wtorek 03.05.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Zapraszamy na wtorkowego, świątecznego dubla. Szansa na podwojenie się wspaniała, więc bierzcie i grajcie. Powodzenia!

Pozycja 1: Tenis – Madryt, godz. 13:30, D. Thiem – J. Del Potro, typ: 1, kurs: 1.50
Tenisista z Austrii w turnieju w Madrycie może zajść bardzo daleko, nawet do finału. Thiem gra bardzo równo i rzadko oddaje nawet seta. W turnieju w Monaco przegrał dopiero z Nadalem 0:2, ale po dobrej grze. W turnieju w Monachium wygrywał mecz za meczem. Pokonał kolejno Giraldo 2:0, Dodiga 2:1 i Zvereva 2:1. Przegrał po zaciętym meczu z będącym ostatnio w wyśmienitej formie Niemcem – Kohlschreiberem 1:2. Del Potro powrócił do tenisa po dłuższej przerwie i to z dobrym skutkiem, chociaż jeszcze musi upłynąć dużo czasu, aby Argentyńczyk powrócił do dawniejszej formy, kiedy święcił sukcesy i był czołowym tenisistą na świecie. Na pewno spotkanie będzie stało na dobrym poziomie. Typujemy zwycięstwo Thiema.

Pozycja 2: Tenis – Aix en Provence, godz. 15:00, T. Monteiro – D. Schwartzman, typ: 2, kurs: 1.40
Schwartzman jest ostatnio w rewelacyjnej formie. Argentyńczyk w turnieju w Aix en Provence rozstawiony jest z numerem drugim i jest faworytem, nie tylko tego meczu, ale całego turnieju. Tenisista z Argentyny znakomicie spisał się w turnieju w Istanbule, którego został zwycięzcą, pokonując w finale Bułgara Dimitrova 2:1. Monteiro jest mniej znanym tenisistą i ostatnio występował na turniejach rozgrywanych w Brazylii. Schwartzman spotykał się już z Monteiro i wygrał dwa spotkania, za każdym razem po 2:0. Wszystko na to wskazuje, że to spotkanie zakończy się identycznym wynikiem. Typujemy wygraną Schwartzmana.

Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 2.10.

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto, w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu. Kliknij TUTAJ, aby mieć konto u najlepszego bukmachera.