Typy na dziś: Dubel na wtorek 1.10. z kursem 2.64

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na wtorek 1. dzień października wybraliśmy z piłkarskiej Ligi Mistrzów. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.64. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu Tottenhamu z Bayernem padną przynajmniej trzy bramki. Obie drużyny mają bardzo dobre ofensywy, dlatego spodziewamy się, że bramkarze będą dziś mieli wiele pracy. Sądzimy, że trzy gole w starciu tak dobrych drużyn to minimum.

W drugim meczu Dubla typujemy underowo. Stawiamy, że w starciu Manchesteru City z Dinamem Zagrzeb padnie mniej niż pięć goli. Obie drużyny wysoko wygrały swoje mecze w premierowej kolejce LM. Gospodarze zwyciężyli w Doniecku 3:0, a goście u siebie rozgromili Atalantę 4:0. My jednak uważamy, że kurs 1.70 na poniżej 4.5 gola jest zawyżony i zamierzamy z tego skorzystać.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.64.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sporting – Santa Clara – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sporting-santa-clara-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama