Typy na dziś: Dubel na wtorek 2.07. z kursem 2.43.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na wtorek 2. dzień lipca wybraliśmy z Pucharu Narodów Afryki oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.43. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Ghana zdobędzie przynajmniej dwie bramki w spotkaniu z Gwineą Bissau. Ghana musi wygrać to spotkanie, aby awansować do 1/8 finału bez patrzenia na wynik meczu Beninu z Kamerunem. Ich rywal stracił w dwóch meczach tylko dwie bramki, ale dziś naszym zdaniem straci kolejne dwie. Większa motywacja jest po stronie Ghany, która naszym zdaniem zdobędzie dziś dwa gole.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Washington Nationals pokonają Miami Marlins. Ekipa z Florydy w tej dywizji ma patent jedynie na Phillies. Z Nationals przegrali wiele meczów w tym sezonie i naszym zdaniem dziś również polegną. Mimo iż miotacz Patrick Corbin nie ma najlepszego sezonu, to przeciwko Miami gra mu się dobrze. W dwóch poprzednich spotkaniach przeciwko Marlins rozegrał aż 16 inningów i pozwolił tylko na siedem wybić. Dziś naszym zdaniem poprowadzi Nationals do kolejnej wygranej nad zespołem z Miami.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.43.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Dołącz do nas na FB