Typy na dziś: Dubel na wtorek 2.07. z kursem 2.43.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na wtorek 2. dzień lipca wybraliśmy z Pucharu Narodów Afryki oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.43. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Ghana zdobędzie przynajmniej dwie bramki w spotkaniu z Gwineą Bissau. Ghana musi wygrać to spotkanie, aby awansować do 1/8 finału bez patrzenia na wynik meczu Beninu z Kamerunem. Ich rywal stracił w dwóch meczach tylko dwie bramki, ale dziś naszym zdaniem straci kolejne dwie. Większa motywacja jest po stronie Ghany, która naszym zdaniem zdobędzie dziś dwa gole.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Washington Nationals pokonają Miami Marlins. Ekipa z Florydy w tej dywizji ma patent jedynie na Phillies. Z Nationals przegrali wiele meczów w tym sezonie i naszym zdaniem dziś również polegną. Mimo iż miotacz Patrick Corbin nie ma najlepszego sezonu, to przeciwko Miami gra mu się dobrze. W dwóch poprzednich spotkaniach przeciwko Marlins rozegrał aż 16 inningów i pozwolił tylko na siedem wybić. Dziś naszym zdaniem poprowadzi Nationals do kolejnej wygranej nad zespołem z Miami.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.43.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB