Typy na dziś: Dubel na wtorek 25.07.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Wtorkowego dubla zagramy w eliminacjach do Ligi Mistrzów. W obu przypadkach zagramy ten sam typ, czyli powyżej 1.5 gola w meczu. Powodzenia w ogrywaniu buków!

Steaua Bukareszt – Viktoria Pilzno, typ: powyżej 1.5 gola, kurs: 1.43
Jedno z ciekawszych i na pewno najbardziej zaciętych spotkań tej fazy eliminacji do Ligi Mistrzów. Steaua na własnym stadionie zawsze była groźna i tutaj Czesi nie będą mieli łatwego zadania. Gospodarze mają już za sobą dwa mecze w lidze i oba zwycięskie. Czesi nie zagrali jeszcze oficjalnego meczu w nowym sezonie, więc ich forma jest wielką niewiadomą. Liczymy jednak, że w tym spotkaniu padną dwie bramki.

Partizan Belgrad – Olympiakos Pireus, typ: powyżej 1.5 gola, kurs: 1.52
Sytuacja podobna do tej z powyższego meczu. Partizan ma już na koncie trzy mecze o stawkę, w tym dwumecz w poprzedniej rundzie eliminacji. Na własnym obiekcie ciężko ich pokonać, o czym przekonał się beniaminek Sabac, który w 1. kolejce ligi serbskiej poległ 1:6. Olympiakos przystępuje do walki o LM bez rozegrania żadnego meczu o stawkę. Uważamy, że dwie bramki w spotkaniu tak dobrych drużyn to minimum.

Kurs łączny Dubla na wtorek wynosi 2.17.

Dubla zagramy w Fortunie. Znów mają najwyższy kurs na typowane przez nas wydarzenie. Nie zwlekaj, tylko załóż konto w Fortunie, klikając TUTAJ, aby grać u najlepszego, „polskiego” bukmachera.