Typy na dziś: Houston Astros – Colorado Rockies

Typy na dziś

Typy do Singla na środę 7. dzień sierpnia wybraliśmy z najlepszej, bejsbolowej ligi świata, czyli MLB. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Ponownie nie chcemy dziś grać meczów z eliminacji do Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Jak pokazały wczorajsze mecze, wytypowanie wyniku w tych rozgrywkach graniczy z cudem. Zbyt dużo niespodzianek sprawia, że granie tych spotkań jest mało opłacalne. Dlatego wolimy zagrać tam, gdzie wygrana jest bardziej prawdopodobna.

Typujemy, że Houston Astros pokonają Colorado Rockies przynajmniej trzema runami. Ekipa z Teksasu pewnie zmierza do Playoffs i mimo iż do końca sezonu pozostały jeszcze dwa miesiące grania, to w Houston mają jasno nakreślony cel: wygrać drugi raz w historii klubu najcenniejsze trofeum, czyli World Series.

Dziś miotaczem w zespole gospodarzy będzie Gerrit Cole, który należy do czołowych pitcherów w całej MLB. Jego bilans w tym sezonie to 13-5, ze znakomitym ERA (earned run average) 2.87. Gdy Cole jest w stanie narzucać piłki przez siedem inningów, rywale rzadko kiedy zdobywają więcej niż jeden lub dwa runy. Przeważnie w tych pojedynkach przeciwnicy Astros zdobywają mało runów, a na ofensywę miejscowych zawsze można liczyć, bo należy ona do najlepszych w lidze. Minionej nocy gospodarze wygrali 11:6, ale dziś nie sądzimy, żeby Colorado aż sześć razy zdobywało home plate.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?to

W związku z tym stawiamy, że Houston Astros pokonają dziś Colorado Rockies różnicą przynajmniej trzech runów.

Houston Astros – Colorado Rockies, typ: 1 (-2.5), kurs: 1.91.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 22.01.
https://youtu.be/WH4lely80z0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E22 🎙🎙🎙 https://open.spotify.com/episode/58pFm1OvAO9cJYpfqGbCKX?si=00chlgLgTPioPCKerMKbNA #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E22. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=712f4d6f-d1da-483a-a7e0-b294edbad396

Load More…